Sportowe podziękowanie

Dziękujemy Wójtowi Gminy Raszyn, Przewodniczącemu Gminy Raszyn oraz Radzie Rodziców, za umożliwienie uczniom naszego Gimnazjum udziału w rywalizacji sportowej. Występ młodzieży w Finale Wojewódzkim Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej jest prestiżem dla Gminy oraz dowodem na zaangażowanie uczniów w rozwijanie swoich zainteresowań.

Przejście poszczególnych szczebli eliminacji wymagało od młodzieży wielkiego wysiłku i woli walki. Im za to dziękujemy również i wierzymy, że w kolejnych zawodach pokażą się znów z jak najlepszej strony.

Mamy nadzieję, że tak jak do tej pory uda się pogodzić aspiracje młodych sportowców z zaszczytem reprezentowania Gminy Raszyn, a sprawy organizacyjne związane z wyjazdami na zawody sportowe znajdą pozytywny finał.

Przewodnicząca zespołu nauczycieli WF:
Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Ostatnia aktualizacja tej strony: 2012-10-18 21:10

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Gimnazjum Nr 1 w Raszynie.

Projekt i wykonanie: Aneta Kędziora